Kakanj je na svom parketu dočekao ekipu tuzlanske Slobode. Iako su domaćini bili bolji u prvom poluvremenu, Tuzlaci su stigli do pobjede rezultatom 74:84 (19:20, 27:24, 16:24, 12:16). Aldin Muflizović postigao je 13 poena uz 11 skokova, dok je Jackon Dubinski ubacio 17 koševa.
Košarkaši Čelika su bili slobodni u ovom kolu. Haris Delalić se našao na širem spisku selektora Vedrana Bosnića za utakmice koje naša reprezentacija krajem februara igra protiv Grčke i Bugarske.
Derbi A1 lige odigran je u Tešnju gdje su se sastali Gradina MADI i Igman Burch. Pobjeda je pripala ekipi s Ilidže rezultatom 78:65.
U Gradskoj areni „Husejin Smajlović“, košarkašice Čelika su stigle do nove pobjede. Ovaj put su bile bolje od Banjalučanki a konačni rezultat utakmice glasio je Čelik – Mladi Krajišnik 66:50 (11:10, 19:11, 16:14, 20: 15). Obje ekipe su se izmjenjivale u vodstvu u prve dvije četvrtine. Međutim, do kraja utakmice Zeničanke su odigrale mnogo bolje i serijom od 13:0, od rezultata 52:48 do rezultata 65:48, riješile pitanje pobjednika u ovom derbiju. Najefikasnije u redovima Čelika bile su Nedžla Kovačević (21 poen) i Ajla Selimović (16 poena i 15 skokova).
Košarkašice Jumpera su u Brčkom poražene rezultatom 68:60 (20:23, 20:12, 16:14, 12:11). Zeničanke su pružile snažan otpor ekipi Brčanke, ali nisu uspjele da se revanširaju za poraz iz prvog dijela prvenstva (79:85). Amna Kahrić je ubacila 20 poena uz 9 skokova.