Na stadionu Bilino polje je odigran gradski derbi između ekipa Čelika i tetovskog Borca u kojem su „crno-crveni“ bez problema stigli do 4. pobjede u nizu. Igrao se 12. minut kad je Amar Šišić centrirao a Aidin Mahmutović glavom pogodio za 1:0. U 42. minuti Mahmutović asistira za Davuda Čička koji pogađa za 2:0. U finišu prvog poluvremena. Sulejman Salkić ubacuje loptu a Šišić s ruba kaznenog prostora pogađa za 3:0. Pet minuta prije kraja utakmice igrači Borca dolaze do pogotka, s lijeve strane ubacio je Jasmin Smriko a Edin Alić iz neposredne blizine pogađa za konačnih 3:1.
Ostali rezultati 4. kola: Sporting – Žepče 1919 2:6, Proleter – Vareš 0:1, Fortuna – Nemila 2:1, Novi Šeher – Napredak 2:0.