Proteklog petka je na zeničkom stadionu Bilino polje odigrana utakmica između Čelika i Zvijezde iz Gradačca kojom je završen jesenji dio takmičenja u okviru Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. Utakmica je počela minutom šutnje za nekadašnjeg istaknutog navijača Aliju Bičakčića a potom je uslijedila i proslava 35. rođendana „Robijaša“. Igrači na terenu su se ovaj put istakli te su „Crno-crveni“ već u 9. minuti došli do vodstva. Nakon što je oduzeo loptu gostima, Kenan Šarić šutira sa skoro 20 metara i pogađa za 1:0. Uslijedile su prilike Edina Durmiša, Anesa Mašića i Eldara Sivca ali se rezultat nije mijenjao u prvom poluvremenu. Igrao se 50. minut kad je Milan Trišić odbranio šut Mašića ali na odbijenu loptu natrčava Talha Tabaković te pogađa za 2:0. Najbolji pojedinac gostujuće ekipe, golman Trišić se ponovno istakao odbranama nakon udaraca Šarića i Mašića. Nogometaši Zvijezde u 71. minuti koriste nesmotrenost domaće odbrane te Zvonimir Mikić uz malu dozu sreće pogađa za 2:1. Posljednji pogodak na utakmici je u 80. minuti nakon asistencije Benjamina Ahmetspahića postigao Selim Žuna. Nogometaš koji je za Čelik igrao u svim rangovima takmičenja je na ovaj način „završio“ svoju karijeru na Bilinom polju jer je dan prije utakmice objavio da uskoro odlazi u Njemačku gdje ga čeka novo radno mjesto. Nakon završetka utakmice uslijedilo je zajedničko slavlje ispred južne tribine.