Mladost je u Doboju kod Kaknja dočekala ekipu Igmana iz Konjica a utakmica je završena rezultatom 1:2 (1:1). Iako su stigli do vodstva golom Safeta Čage u 24. minuti, ekipa Mladosti se nije mogla odbraniti te je na kraju upisala 18. poraz u sezoni. Na stadionu Pirota su se sastali Travnik i Simm Bau a utakmica je završila rezultatom 1:3 (1:1). Domaći su poveli u 1. minuti kada je pogodio Berin Ćatić, dok su za ekipu iz Kosove kod Maglaja redom pogađali Karlo Stapić, Dino Kalesić i Aleksandar Demonjić. Kakanjski Rudar je uspješno završio gostovanje u Goraždu, konačni rezultat glasio je 1:2 (1:1).
U Visokom su se pred 200 gledalaca, od čega je polovica bila iz Zenice, sastali Bosna i Čelik. Duel nekadašnjih premijerligaša završio je rezultatom 0:3 (0:3) a strijelci za „Crno-crvene“ su bili: Aladin Isaković, Besim Kolić i Eldar Sivac. Adi Durmo je odbranio jedanaesterac početkom drugog poluvremena. Čelik je u ovoj utakmici upisao 13. prvenstvenu pobjedu u nizu a sve je počelo dolaskom Armina Duvnjaka na mjesto šefa stručnog štaba.