Derbi kola u prvenstvu BiH za košarkašice odigrao se u Tuzli između domaćeg Jedinstva i zeničkog Čelika BH Telecom. Do pobjede su nakon produžetka došle igračice iz Zenice rezultatom 71:63, nakon 40 minuta utakmice bilo je 59:59. U dodatnih pet minuta više koncentracije imale su izabranice Armela Mujakovića i ostvarile četvrtu pobjedu u prvenstvu Bosne i Hercegovine.
Utakmica A1 prvenstva igrana u Tešnju između ekipa Gradina Madi i Studenta završila je uvjerljivom pobjedom gostiju i rezultatom 64:95 (18:12, 15:28, 16:27, 15:28). Mevludin Beso je postigao 19 a Ahmet Begić 18 koševa. Utakmica između Orlovika Nansi i Gradine Yavuz završena je pobjedom domaće ekipe iz Žepča, rezultat je glasio 80:64 (26:14, 7:26, 29:13, 18:11). Mersad Bajrić je upisao 25 koševa.