Rukometašice Krivaje su u uzvratnom susretu drugog kola EHF Europa kupa slavile nad ekipom Azeryol HC-a iz Azerbejdžana rezultatom 25:26 (13:11). Ovom pobjedom Krivajašice su potvrdile plasman u naredno kolo EHF Europa kupa. Do početnog vodstva stigle su rukometašice Azeryola da bi ekipa Krivaje ubrzo preuzela rezultatsku inicijativu. Igralo se tako gol za gol sve do sredine prvog dijela kada gošće uspijevaju da se odlijepe na plus četiri kod rezultata 10:6. Ipak, serijom 0:3 u narednim minutama Krivaja uspijeva da smanji zaostatak na samo minus jedan. Uspjele su rukometašice iz Azerbejdžana da održe prednost do poluvremena pa se na pauzu odlazi kod rezultata 13:11. Do sredine drugog dijela ekipa Azeryola uspijevala je održati prednost od četiri gola razlike da bi nakon toga serijom 0:7 Krivajašice stigle do preokreta i vodstva od tri gola razlike 21:24. Kraj susreta donio je neizvjesnost, nakon što su tri igračice Krivaje isključene ekipa Azeryola uspijeva da anulira prednost 25:25. Ipak, samo nekoliko sekundi prije kraja Sara Bašić pogotkom postavlja konačnih 25:26. Krivaju su do pobjede vodile Sara Bašić s osam i Amina Bukvić s pet postignutih pogodaka dok je Sara Šehić upisala osam uspješnih intervencija.