Rukometaši Krivaje u okviru 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na domaćem terenu savladali su ekipu Sloge iz Gornjeg Vakufa rezultatom 35:31 (20:16). Susret su bolje otvorili domaćini koji su u petoj minuti susreta bili na tri gola prednosti kod rezultata 4:1. Do kraja prvog dijela gosti su uspjeli smanjiti zaostatak pa se na pauzu odlazi kod rezultata 20:16. U nastavku ujednačena borba, igralo se gol za gol sve do kraja susreta. Domaćini su uspjeli sačuvati prednost za na kraju konačnih 35:31. Krivaju su do pobjede vodili Matej Sarajlić s devet, Deni Velić s osam i Haris Bašić sa sedam postignutih pogodaka.
Rukometaši sarajevske Bosne su na svom parketu bili bolji od ekipe Maglaja a utakmica je završena rezultatom 34:28 (17:15). Benjamin Čićkušić je postigao devet golova.
Rukometaši Iskre iz Bugojna slavili su na domaćem terenu nad ekipom Bosne iz Visokog rezultatom 30:27 (17:12). Almir Osmanhodžić je upisao devet pogodaka.