Mladost je, na svom terenu u Doboju kod Kaknja, bila domaćin ekipi mostarskog Zrinjskog. Igrao se 38. minut kad je, nakon asistencije Enesa Alića, glavom za 1:0 pogodio Nedim Hadžić. Samo dva minuta kasnije, Damir Zlomislić šutira s 25 metara i pogađa prečku, a u nastavku akcije lopta opet dolazi do njega, a onda veznjak Zrinjskog prizemnim udarcem pogađa za konačnih 1:1. U narednom kolu Mladost gostuje na Grbavici kod ekipe Željezničara.
U derbi utakmici 20. kola Prve lige FBiH na stadionu u Žepču snage su odmjerili Vis Simm Bau i Rudar iz Kaknja. Oba tima su loše krenuli u drugom dijelu sezone te su bili pod imperativom pobjede. Ekipa iz Kaknja je uspjela prekinuti negativni niz te nakon četiri poraza pobjedom od 1:3 doći do 5. pozicije na tabeli. Tešanjski TOŠK je poražen na gostovanju kod Jedinstva rezultatom 1:0 i sad ima šest bodova manje od lidera na tabeli, ekipe Posušja. Parovi narednog kola: Čapljina – Vis Simm Bau, TOŠK – Zvijezda i Rudar – Goražde.