U osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine na stadionu Danac u Olovu, susreli su se nogometni klubovi Stupčanica i Široki Brijeg u vrlo uzbudljivoj utakmici. Široki Brijeg je prolazak dalje slavio nakon penala. Početak utakmice nije obećavao mnogo za ekipu iz Olova jer je Široki Brijeg poveo već u 7. minuti susreta. Luka Majić, igrač s brojem 22, bio je strijelac prvog gola. Prednost Širokog Brijega udvostručena je u 40. minuti kad je Ilija Bagarić postigao gol, stvarajući težak položaj za Stupčanicu pred drugo poluvrijeme. Pored rezultata 2:0 u korist Širokog Brijega, igrači Stupčanice ušli su u drugo poluvrijeme s mnogo boljom igrom. Borbenost i odlučnost bile su primjetne, što se posebno vidjelo u 57. minuti kada je Sedad Subašić postigao gol za smanjenje prednosti Širokog Brijega. Stefan Božić je u 73. minuti pogodio i izjednačio rezultat na 2:2, što je donijelo potpuno novu dinamiku utakmice i dodatnu neizvjesnost među igrače i navijače. Rezultat se nije mijenjao do kraja utakmice, te su uslijedili penali. Već na startu problem za goste. Milićević brani udarac Ćavara u prvoj seriji, a Bešić panenkom pogađa za 1:0. Nakon druge serije bilo je 1:1. Mašić pogađa za Široki, a onda veliki promašaj Subašića. Pranjić je zatim pogodio za vodstvo Širokog Brijega, ali kod Stupčanice je bio siguran Nigerijac Fatai i vratio stvari na početak. Chinedu u četvrtoj seriji pogađa, a zatim kod Stupčanice Mujarić pogađa prečku. Peta serija je bila i posljednja, odnosno vidjeli smo samo šut Širokog Brijega. Mamić je pogodio i odveo goste s Pecare u četvrtfinale.