Promo iz Donjeg Vakufa bio je domaćin ekipi Orlovik Nansija iz Žepča, rezultat je na kraju glasio 78:71 (26:23, 15:18, 22:22, 15:8). Ramo Rizvić je upisao 15 a Edo Preldžić 13 koševa.
Košarkašice Čelika su u Zenici ugostile ekipu Kozare iz Gradiške i stigle do druge pobjede u nizu u Prvenstvu BiH. Prva četvrtina je protekla u ujednačenoj igri a potom su u drugih 10 minuta izabranice Aide Kalušić „ubacile u brzinu više“ te na odmor odlaze s rezultatom 38:28. Kvalitetnom igrom u fazi odbrane u nastavku utakmice, Zeničanke su opravdale ulogu favorita a konačni rezultat glasio je 83:58 (17:17, 21:11, 24:20, 21:10). Ajla Selimović je postigla 29 koševa, Brittney Seymour je imala skor od 18 poena i 10 skokova dok je Marina Ristić uz četiri koša imala i sjajnih 18 asistencija. Čelik u sljedećem kolu gostuje kod ekipe Banovića.
Utakmicu u Banja Luci su igrale košarkašice Feniksa i zeničkog Jumpera a ekipa iz Zenica je stigla do nove uvjerljive pobjede, rezultat je glasio 45:87 (9:29, 13:19, 9:18, 14:21). Domaće košarkašice niti u jednom trenutku utakmice nisu imale odgovor na sjajnu igru Jumpera. Almedina Ahmić je uz 19 poena imala i devet skokova, Adna Omerdić je postigla 18 koševa. Jumper će i u trećem kolu biti gost, ovaj put kod ekipe Konjica.