Nogometaši zeničkog Čelika su pred skoro 2.000 gledalaca na stadionu Bilino polje odigrali generalku pred nastavak sezone. Nakon više decenija sastali su se nekadašnji rivali, Čelik i OFK Beograd a konačni rezultat utakmice glasio je 2:1 (0:1). Gosti su bili spretniji u prvom poluvremenu i stiglo do vodstva u 35. minuti golom Dejana Arsovića. Ipak, „Crno-crveni“ u drugom dijelu utakmice uspijevaju preokrenuti rezultat. Na 1:1 je prekrasnim pogotkom „makazicama“ izjednačio mladi Ali Međuseljac u 52. minuti. Strijelac za konačnih 2:1 bio je iskusni Aidin Mahmutović u 57. minuti utakmice.
Čelik u prvom utakmici proljetnog dijela sezone gostuje u Olovu kod lidera na tabeli. Utakmica Stupčanica – Čelik je na rasporedu u nedjelju, 6. marta s početkom od 13 sati.