Rudar je u Kaknju bio bolji od ekipe Bratstva iz Gračanice rezultatom 3:0 (1:0). Domaćini su poveli golom Denisa Žerića u 17. minuti. U drugom poluvremenu su mrežu gostiju pogađali još Idriz Džafić i Mustafa Mušija. Mladost iz Doboja kod Kaknja je stigla do pobjede od 0:2 u gostima kod Tomislava. Strijelci su bili Emir Hodžurda u 24. minuti i Kerim Tatar u 84. minuti utakmice. Na Gradskom stadionu u Maglaju su se sastali BFK Simm Bau i Budućnost iz Banovića a konačni rezultat glasio je 2:0 (1:0) a strijelci su bili Momko Kojić i Milorad Albijanić. U Tešnju je TOŠK dočekao Zvijezdu iz Gradačca a utakmica je završena rezultatom 1:1 (1:0). Gol za domaćina postigao je Irman Sejmenović na samom početku utakmice.
Zenički Čelik je na Bilinom polju odigrao utakmicu s Krivajom iz Zavidovića. Ova utakmica je odigrana bez prisustva publike, podsjećamo da su „Crno-crveni“ od strane NS FBiH kažnjeni s tri utakmice bez publike zbog prekida iz jesenjeg dijela kad je u Zenici gostovala visočka Bosna. Konačni rezultat glasio je 2:2 (1:0) a strijelci za „Crno-crvene“ su bili Besim Kolić i Aidin Mahmutović, Harun Šabić je dao autogol za 2:1 a Mirsad Šijerkić je bio strijelac posljednjeg gola na utakmici.