Rukometaši Izviđača u okviru 14. kola Premijer rukometne lige Bosne i Hercegovine slavili su na domaćem terenu nad ekipom Bosne iz Visokog rezultatom 31:20 (17:8). Oslabljena ekipa Bosne koja je u ovom susretu nastupila bez Jamakovića, Babića i Karavdića nije uspjela parirati aktuelnom prvaku. Mahir Burić je postigao šest a Đorđe Kukić i Salim Hasagić po četiri gola za Bosnu. Maglaj je na gostovanju kod Vogošće poražen rezultatom 27:23 (13:14). Uvodnih petnaestak minuta igralo se ujednačeno, gol za gol, a obje ekipe imale su rezultatsku prednost. Od sredine prvog dijela gosti iz Maglaja preuzimaju rezultatsku inicijativu što nisu ispuštali do kraja prvog dijela. U pojedinim trenucima Maglajlije su imale i tri gola prednosti da bi do pauze domaćini uspjeli smanjiti pa se na odmor odlazi kod rezultata 13:14. I u nastavku dosta ujednačena borba. Ipak, boljom igrom u završnici susreta uspijevaju da se rezultatski odlijepe za na kraju konačnih 27:23. Ognjen Radonjić je postigao devet golova za Maglaj.
Rukometašice Krivaje su pobjedom završile jesenji dio prvenstva. Konačni rezultat utakmice igrane u Trebinju glasi: Leotar – Krivaja 18:30 (7:13). Amna Mehinagić je postigla 11 golova.