U Bihaću je bilo veoma uzbudljivo na duelu Jedinstva i Simm Bau. Niti jedna ekipa nije iskoristila dosuđeni jedanaesterac te je utakmica završila rezultatom 0:0. Kakanjski Rudar je na gostovanju u Orašju poveo pogotkom Armina Cibre s 11 metara ali su domaćini preokrenuli te na kraju slavili pobjedu od 2:1. Tešanjski TOŠK je u derbiju za vrh tabele bio domaćin ekipi GOŠK-a iz Gabele od koje je poražen rezultatom 0:2. Mladost je na svom terenu u Doboju kod Kaknja ugostila ekipu Goražda i stigla do prve pobjede u prvenstvu. Iako su gosti poveli već u 3. minuti, Mladost je golovima Anela Dedića (2 gola), Elvira Durakovića i Mahira Karića stigla do 4:1.
Čelik je pod svjetlom reflektora na stadionu Bilino polje dočekao sarajevsku Mošćanicu. Pred skoro 2.000 gledalaca „Crno-crveni“ su do nove pobjede stigli golom Aidina Mahmutovića u 31. minuti. Na poluvremenu je održana malo svečanost, u spomen na pobjedu u Mitropa kupu prije 50 godina, rukovodstvo kluba je nekadašnjim igračima Rifetu Brdareviću i Mati Gavranu uručilo posebne zahvalnice.