Ovogodišnja skijaška sezona za članove Ski kluba „ZE- 2010“ Zenica počela je odličnim nastupom Dajre Duraković i Taire Šahbazović na Ski kupu „Srebrena lisica“ na Bjelašnici i Otvorenim prvenstvom Općine Pale. Prvog dana takmičenja na programu se vozio slalom za kategorije U12, U14 i U16. Dajra Duraković osvojila je prvo mjesto u kategoriji U14, dok je Taira Šahbazović osvojila četvrto mjesto u kategoriji U16, a Orhan Pašalić je zauzeo peto mjesto.
Drugog dana takmičenja vozila se disciplina veleslalom za kategorije U8, U10, U12, U14 i U16. Nastupila su 190 takmičara. U kategoriji U14 Dajra Duraković osvojila je prvo mjesto, Ena Blažević bila je deveta a Orhan Pašalić osvojio je sedmo mjesto.Trećeg dana takmičenja na Ravnoj Planini vozila se disciplina veleslalom za kategorije U8, U10, U12, U14 i U16. U kategoriji U14/U16 Dajra Duraković i Taira Šahbazović osvojile su prvo mjesto. Orhan Pašalić trku je završio na osmom mjestu.