Ekipa TOŠK-a je osvajač turnira „Jedanaest šehida – nogometnih asova Doboj Istoka“. U finalnoj utakmici su bili bolji od NK Doboj Istok rezultatom 1:2.
U generalnoj probi pred početak prvenstva igrači kakanjskog Rudara su remizirali 1:1 s Radnikom iz Hadžića. Domaći su poveli sredinom prvog poluvremena nakon kornera, a skoro na identičan način su „Zeleno-crni“ izjednačili u 56. minuti golom Belmina Čehajića. Do kraja utakmice su Kakanjci imali više od igre, ali rezultat se nije mijenjao.
BFK Simm Bau je na stadionu u Maglaju rezultatom 3:1 bio bolji od FK Seone. Iz ovog sportskog kolektiva javljaju da su ugovore produžili Jasmin Berbić, Dino Dizdarević, Dženis Huseinspahić, Adnan Pandžić i Dino Kalesić.