Kantonalni derbi Druge lige FBiH – Centar odigran je protekle subote na Gradskom stadionu u Žepču a sastale su se ekipe Žepče 1919 i zenički Čelik. „Crno-crveni“ su u ovu utakmicu ušli s mnogo žara i želje za pobjedom, što je na kraju i urodilo plodom. Od početka su Zeničani diktirali tempo igre i preuzeli terensku inicijativu. Većih šansi za gol nije bilo sve do 31. minuta kad Mirsad Šijerkić postiže pogodak na asistenciju Emira Karalića za 0:1. Čelik u 40. minuti stiže do drugog gola. Edin Durmiš srušen je u šesnaestercu a siguran s bijele tačke bio je Ali Međuseljac za 0:2. Na početku drugog poluvremena domaćini su pokušavali napasti na gol Čelika na kojem je stajao sigurni Adi Durmo. Igrao se 53. minut kad je nakon ubacivanja iz kornera jedan defanzivac domaćih nespretno reagovao i postigao autogol za 0:3 za Čelik. Za konačnih 0:4 pogodio je Durmiš u 74. minuti. U narednom kolu koje je na rasporedu 31. augusta Čelik će na Bilinom polju ugostiti ekipu visočke Bosne.