Na gradskom stadionu u Zavidovićima utakmicu 12. kola Druge lige Federacije BiH – Grupa Centar odigrale su ekipe Krivaje i Čelika. Utakmica se igrala pred skoro 300 gledalaca od čega je više od pola bilo navijača Čelika. Zeničani su od samog početka stvarali prilike a prvi pogodak postigao je Emir Karalić u 30. minuti. Na samom početku drugog poluvremena, u šesnaestercu Krivaje nepravilno je zaustavljen Karalić te je dosuđen kazneni udarac. Siguran s bijele tačke bio je Edin Durmiš. „Crno-crveni“ i nakon vodstva od 0:2 nastavili s napadima na gol domaćina a Karalić je postigao drugi pogodak za konačnih 0:3. Narednog vikenda na Bilinom polju će Čelik dočekati trenutnog lidera na prvenstvenoj tabeli, ekipu Koline.