U Sarajevu je održano Državno prvenstvo u stonom tenisu u kategorijama juniora/juniorki i mlađih kadeta/kadetkinja. Članovi Stonoteniskog kluba „Mladost“ Zenica su nastupili u svim kategorijama, a najuspješnije rezultate su ostvarili Zara Zlotrg i Ahmed Džinić. Kao desetogodišnjakinja i još uvijek najmlađa kadetkinja, Zara je u kategoriji mlađih kadetkinja (do 13 godina) osvojila tri srebrne medalje. U pojedinačnoj konkurenciji je u finalnom meču poražena od Mie Hadžović iz STK „Spin 2012“ Sarajevo. U konkurenciji parova zajedno s Iman Mehić iz STK Vitez je osvojila drugo mjesto te u konkurenciji mix parova zajedno s Ahmedom je osvojila 2. mjesto. Ahmed Džinić je u konkurenciji parova zajedno sa Zukan Enesom iz STK Vitez osvojio 3. mjesto.
– Ponosni smo na rezultate naših najmlađih članova kluba, što je potvrda kvalitetnog rada škole stonog tenisa -kažu iz Mladosti.