Rukometaši Krivaje su u pripremnoj utakmici savladali ekipu Sloge iz Doboja rezultatom 26:27 (15:17). Sam početak susreta protekao je u ujednačenoj borbi na obje strane. Igralo se tako sve do jedanaeste minute susreta nakon čega gosti iz Zavidovića serijom 0:5 dolaze do prve ozbiljnije prednosti. Igrao se osamnaesti minut susreta a rezultat na semaforu glasio je 7:11. Stečenu prednost rukometaši Krivaje uspjeli su sačuvati sve do odlaska na pauzu kada je rezultat glasio 15:17. Sve do 52. minute nastavka Krivaja je imala solidnu prednost od pet golova razlike 21:26. Serijom 4:0 domaćini samo minut prije kraja dolaze na gol zaostatka 25:26. Do kraja i jedna i druga momčad postižu po jedan pogodak za na kraju konačnih 26:27. Krivaju su do pobjede vodili Marin Marić i Sedžad Abdurahmanović s po šest postignutih pogodaka dok su po četiri dodali Slavko Previšić i Faris Telalović.
– Tokom čitave utakmice naša ekipa je imala rezultatsku prednost te pokazala više znanja i spretnosti. Čestitamo našim igračima i stručnom štabu na pobjedi, a domaćinu MRK Sloga Doboj zahvaljujemo na gostoprimstvu. Narednu pripremnu utakmicu naša ekipa igra u srijedu u Vinkovcima kod RK Spačva -kažu iz Krivaje.